Cuma , 1 Mart 2024

12. SINIF ÖĞRENCİLERİ WEB SİTE KONULARI


İşletmelerde beceri eğitimi dosyasındaki web sitesi projesi için öğrencilerin yapacağı web sitelerine ilişkin konu dağılımı aşağıdaki gibidir. Konu değişimi yapılmayacaktır.

BİLİŞİM 12/A SINIFI KONULARI

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI A12/A SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRA NO ADI SOYADI WEB SİTE KONUSU FLASH ANİMASYON KONUSU
1 146 DAMLA ERGÖÇ Tarihteki Türk devletlerini tanıtan web sitesi tasarımı. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
2 196 CENNET NUR ÇEŞMECİOĞLU Çok ünlü bir kozmetik firmanız var firmanıza ait bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
3 207 SAVAŞ ALPANAZ Şehir tanıtımı ve farklı organizasyonlar yapan bir organizasyon şirketiniz var Akhisar’ın tanıtımını yapan bir web sitesi tasarlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
4 212 ONUR CAN ÖKSE Motorsiklet ve motorsiklet sporları tanıtımı yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
5 231 ASUDE ÖZKAYNAK Astronomi ve uzay bilimlerini anlatan bir web sitesi tasarımını yapınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
6 249 GAMZE YILMAZ Moda tasarımı yapan bir firma sahibisiniz bu konu ile ilgili bir web sitesi yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
7 268 ŞEYMA ÇATALTEPE Dünyada geçmişten günümüze kadar kırılmış rekorları anlatan bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
8 271 SENEM KARADAĞ Ev ve bahçe mobilyalarını tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
9 275 MEHMET ŞENTÜRK Osmanlı İmparatorluğunu kuruluşundan batışına kadar anlatan bir web sitesi tasarlayınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
10 278 MELAHAT ATASOY İşletim Sistemlerini anlatan bir web sitesi hazırlayınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
11 286 ALPER BOZ Türkiye çapında yayılmış bir fast food zinciriniz var şirketinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
12 291 MERYEM ÇAĞAN Klasik arabalarının tanıtımını yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
13 305 AHMET CAN YILDIZ Türkiye’de bulunan müzelerin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
14 309 NURHAN ÇOBAN Türk mutfağının tanıtımını yapan bir web sitesi tasarlayınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
15 312 UĞUR CAN SUBAŞI Bir lokanta sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
16 320 TOLGA GENÇ Zeytin ve zeytin ürünlerini tanıtan web sitesi tasarımı Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
17 324 TOLGA ARIK Bir teknoloji mağazanız var mağazanızın tanıtımını yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
18 328 FERUZE KIRKIR Arabacı Bozköy Köyünü detaylı olarak tanıtan bir web sitesi hazırlayınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
19 329 BARIŞ GÜL Batonik bitkileri tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
20 340 İLBEY ÖZEN SAYGILI Kamera ve güvenlik sistemleri firmanız var firmanızı tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
21 345 ALİ RAŞİT ERDEM Bir futbol okulunuz var kurumunuzla ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.

BİLİŞİM 12/B SINIFI KONULARI

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI A12/B SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRA NO ADI SOYADI WEB SİTE KONUSU FLASH ANİMASYON KONUSU
1 139 GÖRKEM UYGUN Antika eşyalar ve tarihi eserler satan bir işletmeniz var bu işletmeyi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
2 266 ALİ OSMAN AKBULUT Bir zeytin işletmesi sahibisiniz işletmenize ait bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
3 269 MİRAY TÜMSEKÇALI Bir karikatüristsiniz karikatürlerinizi yayınladığınız bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
4 279 EMRECAN CEYLAN Bir hafriyat şirketiniz var bu şirketle ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
5 282 MUSTAFA KAYA Traktör vb tarım aletlerini satan bir şirketiniz var şirketinizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
6 283 HATİCE NUR UYSAL Ünlü bir takı firmanız var firmanızla ilgi web sitesi hazırlayınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
7 288 AYŞEGÜL HAS Türkiye’de farklı illerde hizmet veren bir ayakkabı firmanısının sahibisiniz bu firma ile ilgili bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
8 289 OĞUZHAN ŞİMŞEK Bır turizm firmanız var firmanız dünyanın bir çok yerine gezi organizasyonu yapıyor firmanızı tanıtan web sitesini tasarlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
9 290 SUADE ERCAN Bir beyaz eşya firmanız var firmanızın tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
10 292 SILA GÜREK Müzik aletleri satışı yapan bir firmanız var firmanızın tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
11 294 DOĞUKAN SAYĞINLI Bir yazılım mühendisisiniz Algoritma ve programlama üzerine bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
12 295 AKİLE KARACA Bir spor salonu sahibisiniz işletmenizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
13 296 MELTEM TARHAN Bir ziraat mühendisisiniz ve meyve yetiştiriliği ile ilgili bir çiftiğiniz var meyve yetiştiriciliğini anlatan bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
14 298 NURİCAN UÇAR Bir bilgisayarcı dükkanınız var bu dükkanla ile ilgili bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
15 301 MAHMUT CİHAN EROĞUZ Bir elektrik mühendisininiz ve elektrikçi dükkanınız var dükkanınızı tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
16 302 ZAFER ARSLAN Bir veteriner hekimsiniz güvercin ırklarını tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
17 311 BAKİ BURAK MUTLU Motorsiklet tamiri ve modifiye üzerine bir işletmeniz var bu işletmeyi tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
18 348 MURAT KARAKAŞ Prefabrik ev ve ofisler üreten bir şirketiniz var şirketinizle ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
19 422 KADRİYE DÜÇER Büyük bir pastahane sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir

Arduino 7 Segment Display İle Fonksiyon Kullanımı

Arduino Fonksiyon Kullanımı Örnek Devre Senaryosu: Şekildeki devre ortak anotlu bir 7 segment display kullanılmıştır. …