Çarşamba , 14 Nisan 2021

12. SINIF ÖĞRENCİLERİ WEB SİTE KONULARI


İşletmelerde beceri eğitimi dosyasındaki web sitesi projesi için öğrencilerin yapacağı web sitelerine ilişkin konu dağılımı aşağıdaki gibidir. Konu değişimi yapılmayacaktır.

BİLİŞİM 12/A SINIFI KONULARI

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI A12/A SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRANOADI SOYADIWEB SİTE KONUSUFLASH ANİMASYON KONUSU
1146DAMLA ERGÖÇTarihteki Türk devletlerini tanıtan web sitesi tasarımı.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
2196CENNET NUR ÇEŞMECİOĞLUÇok ünlü bir kozmetik firmanız var firmanıza ait bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
3207SAVAŞ ALPANAZŞehir tanıtımı ve farklı organizasyonlar yapan bir organizasyon şirketiniz var Akhisar’ın tanıtımını yapan bir web sitesi tasarlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
4212ONUR CAN ÖKSEMotorsiklet ve motorsiklet sporları tanıtımı yapan bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
5231ASUDE ÖZKAYNAKAstronomi ve uzay bilimlerini anlatan bir web sitesi tasarımını yapınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
6249GAMZE YILMAZModa tasarımı yapan bir firma sahibisiniz bu konu ile ilgili bir web sitesi yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
7268ŞEYMA ÇATALTEPEDünyada geçmişten günümüze kadar kırılmış rekorları anlatan bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
8271SENEM KARADAĞEv ve bahçe mobilyalarını tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
9275MEHMET ŞENTÜRKOsmanlı İmparatorluğunu kuruluşundan batışına kadar anlatan bir web sitesi tasarlayınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
10278MELAHAT ATASOYİşletim Sistemlerini anlatan bir web sitesi hazırlayınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
11286ALPER BOZTürkiye çapında yayılmış bir fast food zinciriniz var şirketinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
12291MERYEM ÇAĞANKlasik arabalarının tanıtımını yapan bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
13305AHMET CAN YILDIZTürkiye’de bulunan müzelerin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
14309NURHAN ÇOBANTürk mutfağının tanıtımını yapan bir web sitesi tasarlayınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
15312UĞUR CAN SUBAŞIBir lokanta sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
16320TOLGA GENÇZeytin ve zeytin ürünlerini tanıtan web sitesi tasarımıSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
17324TOLGA ARIKBir teknoloji mağazanız var mağazanızın tanıtımını yapan bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
18328FERUZE KIRKIRArabacı Bozköy Köyünü detaylı olarak tanıtan bir web sitesi hazırlayınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
19329BARIŞ GÜLBatonik bitkileri tanıtan bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
20340İLBEY ÖZEN SAYGILIKamera ve güvenlik sistemleri firmanız var firmanızı tanıtan bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
21345ALİ RAŞİT ERDEMBir futbol okulunuz var kurumunuzla ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.

BİLİŞİM 12/B SINIFI KONULARI

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI A12/B SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRANOADI SOYADIWEB SİTE KONUSUFLASH ANİMASYON KONUSU
1139GÖRKEM UYGUNAntika eşyalar ve tarihi eserler satan bir işletmeniz var bu işletmeyi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
2266ALİ OSMAN AKBULUTBir zeytin işletmesi sahibisiniz işletmenize ait bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
3269MİRAY TÜMSEKÇALIBir karikatüristsiniz karikatürlerinizi yayınladığınız bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
4279EMRECAN CEYLANBir hafriyat şirketiniz var bu şirketle ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
5282MUSTAFA KAYATraktör vb tarım aletlerini satan bir şirketiniz var şirketinizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
6283HATİCE NUR UYSALÜnlü bir takı firmanız var firmanızla ilgi web sitesi hazırlayınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
7288AYŞEGÜL HASTürkiye’de farklı illerde hizmet veren bir ayakkabı firmanısının sahibisiniz bu firma ile ilgili bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
8289OĞUZHAN ŞİMŞEKBır turizm firmanız var firmanız dünyanın bir çok yerine gezi organizasyonu yapıyor firmanızı tanıtan web sitesini tasarlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
9290SUADE ERCANBir beyaz eşya firmanız var firmanızın tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
10292SILA GÜREKMüzik aletleri satışı yapan bir firmanız var firmanızın tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
11294DOĞUKAN SAYĞINLIBir yazılım mühendisisiniz Algoritma ve programlama üzerine bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
12295AKİLE KARACABir spor salonu sahibisiniz işletmenizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
13296MELTEM TARHANBir ziraat mühendisisiniz ve meyve yetiştiriliği ile ilgili bir çiftiğiniz var meyve yetiştiriciliğini anlatan bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
14298NURİCAN UÇARBir bilgisayarcı dükkanınız var bu dükkanla ile ilgili bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
15301MAHMUT CİHAN EROĞUZBir elektrik mühendisininiz ve elektrikçi dükkanınız var dükkanınızı tanıtan bir web sitesi hazırlayınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
16302ZAFER ARSLANBir veteriner hekimsiniz güvercin ırklarını tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
17311BAKİ BURAK MUTLUMotorsiklet tamiri ve modifiye üzerine bir işletmeniz var bu işletmeyi tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
18348MURAT KARAKAŞPrefabrik ev ve ofisler üreten bir şirketiniz var şirketinizle ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
19422KADRİYE DÜÇER Büyük bir pastahane sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir

Google Form BTT Test Linkleri

Google Form BTT Test Linkleri Değerli arkadaşlar hazırladığınız test formalarına ait linkleri bu başlığın altındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir