Cuma , 19 Nisan 2024

12. Sınıflar İşletmelerde Beceri Eğitimi Proje Konuları


12. Sınıflar İşletmelerde Beceri Eğitimi Proje Konuları

Değerli arkadaşlar proje konularınız aşağıdaki listede yayınlanmıştır. İş dosyası yönetmeliği de ayrıca yayınlanacaktır. İş dosyalarının son teslim süresi 31.05.2019 dur.

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2018-2019 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI A12/A SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRA NO ADI SOYADI WEB SİTE KONUSU AFİŞ KONUSU FLASH ANİMASYON KONUSU
1 18 EMRE KÜÇÜK Bir lokanta sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Lokantanızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
2 22 GÖKAY UYGUN Klasik araba ve motorsikletlerin tanıtımını yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Klasik arabaları ve motorsikleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
3 32 FATİH SELİM BİLİZ Bir beyaz eşya firmanız var firmanızın tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız. Firmanızdaki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
4 90 GÜRKAN ROSAMAN Motorsiklet ve motorsiklet sporları tanıtımı yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Motorsiklet sporunu tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
5 98 SÜLEYMAN AKMAN Bir hafriyat şirketiniz var bu şirketle ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız. Hafriyat firmanızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
6 102 BURAK BAYRAK Bir teknoloji mağazanız var mağazanızın tanıtımını yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Mağazınızdaki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
7 120 HALİL İBRAHİM KUŞ Bir futbol okulunuz var kurumunuzla ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız. Futbol okulunuzu tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
8 362 ABDİ CEBER Türkiye’de bulunan müzelerin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız Türkiye’deki müzeleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
9 363 BAYRAM AKPINAR Traktör vb tarım aletlerini satan bir şirketiniz var şirketinizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Tarım aletleri ve traktörleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
10 371 FURKAN ERDEMİ Kamera ve güvenlik sistemleri firmanız var firmanızı tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Kamera ve güvenlik sistemlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
11 375 CANER AKŞİT Bir zeytin işletmesi sahibisiniz işletmenize ait bir web sitesi hazırlayınız. Zeytin ve zeytin yağını tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
12 399 MELİH KARATAŞ Osmanlı İmparatorluğunu kuruluşundan batışına kadar anlatan bir web sitesi tasarlayınız Osmanlı İmparatorluğunu tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
13 403 NERİMAN ERKAN Dünyada geçmişten günümüze kadar kırılmış rekorları anlatan bir web sitesi tasarımı yapınız. Dünya çapındaki rekorları tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
14 421 GÖKSUN OZUN Bir spor salonu sahibisiniz işletmenizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız. Spor salonunuzu tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
15 426 BURAK TUNA Şehir tanıtımı ve farklı organizasyonlar yapan bir organizasyon şirketiniz var Akhisar’ın tanıtımını yapan bir web sitesi tasarlayınız. Akhisar’ı tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
16 437 EGEMEN ÇELİK Astronomi ve uzay bilimlerini anlatan bir web sitesi tasarımını yapınız Astronomi ve uzay bilimini tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
17 453 MERT BEYDİLİ Bir karikatüristsiniz karikatürlerinizi yayınladığınız bir web sitesi hazırlayınız. Karikatür çalışmalarınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
18 457 HAKAN PAŞA GÜVEN Türkiye çapında yayılmış bir fast food zinciriniz var şirketinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız Fast Food firmanızın ürettiiği ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
19 466 AHMET BURAK KAYMAK Tarihteki Türk devletlerini tanıtan web sitesi tasarımı. Türk devletlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
20 469 AYŞEGÜL KIRKIR Müzik aletleri satışı yapan bir firmanız var firmanızın tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız. Müzik aletlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
21 504 NECATİ KIZILTEPE Zeytin ve zeytin ürünlerini tanıtan web sitesi tasarımı Zeytin ve zeytin ürünlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
22 533 ALEYNA ARI Büyük bir pastahane sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız. Pastahanenizdeki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
23 570 ÖMER VEYSELLER Türkiye’de farklı illerde hizmet veren bir ayakkabı firmanısının sahibisiniz bu firma ile ilgili bir web sitesi hazırlayınız. Ayakkabı çeşitleirnizi tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
24 2148 MEHMET AKGÜÇ Bır turizm firmanız var firmanız dünyanın bir çok yerine gezi organizasyonu yapıyor firmanızı tanıtan web sitesini tasarlayınız. Gezi organizasyonlarınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
25 2357 ELİF NUR İNCE Batonik bitkileri tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Botanik bitki çeşitlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
26 2369 AYŞE TAN Moda tasarımı yapan bir firma sahibisiniz bu konu ile ilgili bir web sitesi yapınız. Moda tasarımı ile ilgili bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
27 7424 ABDULLAH CAN TOKTAY Bir bilgisayarcı dükkanınız var bu dükkanla ile ilgili bir web sitesi hazırlayınız. Dükkanınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir

Sosyal Medya Dersi Çalışma Soruları

Sosyal Medya Dersi Sınavı Çalışma Soruları SOSYAL MEDYA DERSİ 2. DÖNEM 1. YAZILI SINAVI ÇALIŞMA …