Pazar , 18 Nisan 2021

12. Sınıflar İşletmelerde Beceri Eğitimi Proje Konuları


12. Sınıflar İşletmelerde Beceri Eğitimi Proje Konuları

Değerli arkadaşlar proje konularınız aşağıdaki listede yayınlanmıştır. İş dosyası yönetmeliği de ayrıca yayınlanacaktır. İş dosyalarının son teslim süresi 31.05.2019 dur.

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2018-2019 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI A12/A SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRANOADI SOYADIWEB SİTE KONUSUAFİŞ KONUSUFLASH ANİMASYON KONUSU
118EMRE KÜÇÜKBir lokanta sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Lokantanızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
222GÖKAY UYGUNKlasik araba ve motorsikletlerin tanıtımını yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Klasik arabaları ve motorsikleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
332FATİH SELİM BİLİZBir beyaz eşya firmanız var firmanızın tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız.Firmanızdaki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
490GÜRKAN ROSAMANMotorsiklet ve motorsiklet sporları tanıtımı yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Motorsiklet sporunu tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
598SÜLEYMAN AKMANBir hafriyat şirketiniz var bu şirketle ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız.Hafriyat firmanızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
6102BURAK BAYRAKBir teknoloji mağazanız var mağazanızın tanıtımını yapan bir web sitesi tasarımı yapınız.Mağazınızdaki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
7120HALİL İBRAHİM KUŞBir futbol okulunuz var kurumunuzla ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız. Futbol okulunuzu tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
8362ABDİ CEBERTürkiye’de bulunan müzelerin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız Türkiye’deki müzeleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
9363BAYRAM AKPINARTraktör vb tarım aletlerini satan bir şirketiniz var şirketinizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız.Tarım aletleri ve traktörleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
10371FURKAN ERDEMİKamera ve güvenlik sistemleri firmanız var firmanızı tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Kamera ve güvenlik sistemlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
11375CANER AKŞİTBir zeytin işletmesi sahibisiniz işletmenize ait bir web sitesi hazırlayınız.Zeytin ve zeytin yağını tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
12399MELİH KARATAŞOsmanlı İmparatorluğunu kuruluşundan batışına kadar anlatan bir web sitesi tasarlayınız Osmanlı İmparatorluğunu tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
13403NERİMAN ERKANDünyada geçmişten günümüze kadar kırılmış rekorları anlatan bir web sitesi tasarımı yapınız. Dünya çapındaki rekorları tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
14421GÖKSUN OZUNBir spor salonu sahibisiniz işletmenizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız.Spor salonunuzu tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
15426BURAK TUNAŞehir tanıtımı ve farklı organizasyonlar yapan bir organizasyon şirketiniz var Akhisar’ın tanıtımını yapan bir web sitesi tasarlayınız. Akhisar’ı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
16437EGEMEN ÇELİKAstronomi ve uzay bilimlerini anlatan bir web sitesi tasarımını yapınızAstronomi ve uzay bilimini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
17453MERT BEYDİLİBir karikatüristsiniz karikatürlerinizi yayınladığınız bir web sitesi hazırlayınız.Karikatür çalışmalarınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
18457HAKAN PAŞA GÜVENTürkiye çapında yayılmış bir fast food zinciriniz var şirketinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınızFast Food firmanızın ürettiiği ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
19466AHMET BURAK KAYMAKTarihteki Türk devletlerini tanıtan web sitesi tasarımı.Türk devletlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
20469AYŞEGÜL KIRKIRMüzik aletleri satışı yapan bir firmanız var firmanızın tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız.Müzik aletlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
21504NECATİ KIZILTEPEZeytin ve zeytin ürünlerini tanıtan web sitesi tasarımı Zeytin ve zeytin ürünlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
22533ALEYNA ARI Büyük bir pastahane sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız.Pastahanenizdeki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
23570ÖMER VEYSELLERTürkiye’de farklı illerde hizmet veren bir ayakkabı firmanısının sahibisiniz bu firma ile ilgili bir web sitesi hazırlayınız.Ayakkabı çeşitleirnizi tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
242148MEHMET AKGÜÇBır turizm firmanız var firmanız dünyanın bir çok yerine gezi organizasyonu yapıyor firmanızı tanıtan web sitesini tasarlayınız.Gezi organizasyonlarınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
252357ELİF NUR İNCEBatonik bitkileri tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Botanik bitki çeşitlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
262369AYŞE TANModa tasarımı yapan bir firma sahibisiniz bu konu ile ilgili bir web sitesi yapınız. Moda tasarımı ile ilgili bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
277424ABDULLAH CAN TOKTAYBir bilgisayarcı dükkanınız var bu dükkanla ile ilgili bir web sitesi hazırlayınız.Dükkanınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir

Google Form BTT Test Linkleri

Google Form BTT Test Linkleri Değerli arkadaşlar hazırladığınız test formalarına ait linkleri bu başlığın altındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir