Perşembe , 29 Şubat 2024

12. Sınıflar İşletmelerde Beceri Eğitimi Dosyası Proje Bilgileri


12. Sınıflar İşletmelerde Beceri Eğitimi Dosyası Proje Bilgileri

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2020-2021 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI B12/A SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRA NO ADI SOYADI WEB SİTE KONUSU AFİŞ KONUSU
1 6024 FAHRETTİN AKGÜMÜŞ Antika eşyalar ve tarihi eserler satan bir işletmeniz var bu işletmeyi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Antika ürünlerinizi tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
2 6026 SERHAT ARACI Farklı hava araçlarını tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız. Hava araçlarını tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
3 7008 FAHİR SERİHAN Prefabrik ev ve ofisler üreten bir şirketiniz var şirketinizle ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız Prafabrik evleri ve ofisleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
4 7028 SILA KENAN Bir kozmetik ürünler satan işletmeniz var işletmelenizdeki ürünleri tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Kozmetik ürünlerinizi tanıtan bir afiş çalışması yapınız
5 7039 ŞAHİN NECMİ ERŞAHİN Bır turizm firmanız var firmanız dünyanın bir çok yerine gezi organizasyonu yapıyor firmanızı tanıtan web sitesini tasarlayınız. Gezi organizasyonlarınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
6 7041 ATA YETİŞEN Uluslararası Havacılık Şartlarına Uygun Eğitim Veren Özel Pilot Eğitim Kurumları sahibisiniz kurumunuzu tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Kurumunuzun yeni kurs döneminde tanıtımı için bir afiş hazırlayınız.
7 7051 AHMET MESUT AKÇAY Bir mermer firmanız var firmanızın ve hizmetlerinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız. İşletmenizin reklamı için bir afiş hazırlayınız
8 7059 MEHMET EMRE OLGUN Türk Edebiyatında yer alan önemli şair ve yazarların tanıtımı için bir web sitesi hazırlayınız. (En az 20 isim) Ünlü bir şairin şiir dinletisi için bir afiş hazırlayınız.
9 7083 EMRE ERİŞKEN Antivirüs yazılımlarının araştırılması Antivirüs yazılımlarının logolarının araştırılması.
10 7300 SELMAN USLU Büyük bir unlu mamül üreten işletmeniz var işletmenizin ve ürünlerinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız İşletmenizin reklamı için bir afiş hazırlayınız
11 7400 ARDA GEZER Farklı hava araçlarını tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız. Hava araçlarını tanıtan bir afiş çalışması yapınız.

 

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2020-2021 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI B12/B SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRA NO ADI SOYADI WEB SİTE KONUSU AFİŞ KONUSU
1 5286 MUSTAFA TAMER VURAN Tarihteki Türk devletlerini tanıtan web sitesi tasarımı. Türk devletlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
2 6014 BERKAY ŞENCAN Bir Fotoğraf Stüdyonuz Var Yaptığınız Çalışmaları Ve Bilgilerini Veren Bir Site Çalışması Yapınız Fotoğraf Stüdyonuzu Ön Planda Gösteren Bir Afiş Çalışması Yapınız.
3 6249 ÇETİN SALAR Kamera ve güvenlik sistemleri firmanız var firmanızı tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Kamera ve güvenlik sistemlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
4 7010 EMRE ŞEN Laptop Modelleri Ve Özellikleri Hakkında Bilgi Sahibisiniz Bunların Bilgilerini İçeren Bir Web Sitesi Tasarlayınız. Mağazanızın Tanıtımını Yapan Afiş Çalışması Yapınız.
5 7033 ÖMER ÇAKRAN Bir lokanta sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Lokantanızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
6 7049 TANSEL BAHÇECİ Sağlıklı Yaşam Hakkında Bilgi Sahibisiniz Bilgilerinizi İçeren Bir Web Sitesi Tasarlıyıp Yapınız. Sağlıklı Yaşamın Ön Planda Bulunduğu Bir Afiş Çalışması Yapınız.
7 7055 EMİRHAN SALUN Telefon Modelleri Ve Özellikleri Hakkında Bilgi Sahibisiniz Bunların Bilgilerini İçeren Bir Web Site Tasarımı Yapınız. Mağazanızın Tanıtımını Yapan Bir Afiş Çalışması Yapınız.
8 7058 MERT ALTINTAŞ Bir fotoğrafçı dükkanınız var dükkanınızı tanıtan ve fotoğrafçılık bilgileri içeren bir web sitesi tasarlayınız. Dükkanınızın tanıtımını yapan bir afiş çalışması yapınız.
9 7061 HAZAR UMUTLU Bir futbol okulunuz var kurumunuzla ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız. Futbol okulunuzu tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
10 7063 BURAK SAĞSÖZ Zeytin ve zeytin ürünlerini tanıtan web sitesi tasarımı Zeytin ve zeytin ürünlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
11 7074 İSA ÖZTÜRK Geçmişten günümüze windows işletim sistemi sürümlerinin araştırılması. Windows logoların araştırılması
12 7078 MELİKE YÜKSEK Bir mimarlık ve yapı şirketiniz varmış ve onun tanıtımını yapan bir web sitesi Mimarlık Sitenizi Öne Göstericek Bir Afiş Çalışması Yapınız.
13 7081 UMUT DALGIÇ Domain Ve Hosting Veren Bir Şirketiniz Var Şirketinizin Tanıtımını Yapan Bir Web Sitesi Hazırlayınız. Şirketinizin Tanıtımını Yapan Bir Afiş Çalışması Yapınız.
14 7082 MUHAMMED ÖZGÜR KÜÇÜKLER Türkiye’de bulunan müzelerin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız Türkiye’deki müzeleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
15 7085 İSMAİL AKDEMİR Motor Satışı ve Teknik Özellikleri Hakkında Bilgi Veren Bir Site Tasarlayınız. Firmanızı Tanıtan Güzel Afiş Çalışması Yapınız.
16 7095 SANİYE KENAN Türkiye çapında yayılmış bir fast food zinciriniz var şirketinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız Fast Food firmanızın ürettiiği ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
17 7106 AHMET SUBUTAY Bir araç modifiye ve araç yazılım işi yapan şirketiniz var şirketinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız. Mağazınızdaki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
18 7108 AHMET CAN ANALIK Bir spor salonu sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. İşletmenizin reklamı için bir afiş çalışması yapınız.
19 7520 GÖKSEL MANAV Türkiye’de farklı illerde hizmet veren bir ayakkabı firmanısının sahibisiniz bu firma ile ilgili bir web sitesi hazırlayınız. Mağazınızdaki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir

Arduino 7 Segment Display İle Fonksiyon Kullanımı

Arduino Fonksiyon Kullanımı Örnek Devre Senaryosu: Şekildeki devre ortak anotlu bir 7 segment display kullanılmıştır. …