Pazartesi , 1 Mart 2021

12. Sınıflar İşletmelerde Beceri Eğitimi Dosyası Proje Bilgileri


12. Sınıflar İşletmelerde Beceri Eğitimi Dosyası Proje Bilgileri

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2020-2021 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI B12/A SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRANOADI SOYADIWEB SİTE KONUSUAFİŞ KONUSU
16024FAHRETTİN AKGÜMÜŞAntika eşyalar ve tarihi eserler satan bir işletmeniz var bu işletmeyi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız.Antika ürünlerinizi tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
26026SERHAT ARACIFarklı hava araçlarını tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız.Hava araçlarını tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
37008FAHİR SERİHANPrefabrik ev ve ofisler üreten bir şirketiniz var şirketinizle ilgili bir web sitesi tasarımı yapınızPrafabrik evleri ve ofisleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
47028SILA KENANBir kozmetik ürünler satan işletmeniz var işletmelenizdeki ürünleri tanıtan bir web sitesi hazırlayınız.Kozmetik ürünlerinizi tanıtan bir afiş çalışması yapınız
57039ŞAHİN NECMİ ERŞAHİNBır turizm firmanız var firmanız dünyanın bir çok yerine gezi organizasyonu yapıyor firmanızı tanıtan web sitesini tasarlayınız.Gezi organizasyonlarınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
67041ATA YETİŞENTürkiye çapında tanınmış bir Petshop dükkanınız var işletmenizin,ürünlerin ve pet hayvanlarının tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınızİşletmenizin reklamı için bir afiş hazırlayınız
77051AHMET MESUT AKÇAYBir mermer firmanız var firmanızın ve hizmetlerinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız.İşletmenizin reklamı için bir afiş hazırlayınız
87059MEHMET EMRE OLGUNTürk Edebiyatında yer alan önemli şair ve yazarların tanıtımı için bir web sitesi hazırlayınız. (En az 20 isim)Ünlü bir şairin şiir dinletisi için bir afiş hazırlayınız.
97083EMRE ERİŞKENAntivirüs yazılımlarının araştırılmasıAntivirüs yazılımlarının logolarının araştırılması.
107300SELMAN USLUBüyük bir unlu mamül üreten işletmeniz var işletmenizin ve ürünlerinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınızİşletmenizin reklamı için bir afiş hazırlayınız
117400ARDA GEZERFarklı hava araçlarını tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız.Hava araçlarını tanıtan bir afiş çalışması yapınız.

 

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2020-2021 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI B12/B SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRANOADI SOYADIWEB SİTE KONUSUAFİŞ KONUSU
15286MUSTAFA TAMER VURANTarihteki Türk devletlerini tanıtan web sitesi tasarımı.Türk devletlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
26014BERKAY ŞENCANMotorsiklet ve motorsiklet sporları tanıtımı yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Motorsiklet sporunu tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
36249ÇETİN SALARKamera ve güvenlik sistemleri firmanız var firmanızı tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Kamera ve güvenlik sistemlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
47010EMRE ŞENAstronomi ve uzay bilimlerini anlatan bir web sitesi tasarımını yapınızAstronomi ve uzay bilimini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
57033ÖMER ÇAKRANBir lokanta sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Lokantanızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
67049TANSEL BAHÇECİKlasik araba ve motorsikletlerin tanıtımını yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Klasik arabaları ve motorsikleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
77055EMİRHAN SALUNBatonik bitkileri tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Botanik bitki çeşitlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
87058MERT ALTINTAŞTürk mutfağının tanıtımını yapan bir web sitesi tasarlayınız Türk mutfağını tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
97061HAZAR UMUTLUBir futbol okulunuz var kurumunuzla ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız. Futbol okulunuzu tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
107063BURAK SAĞSÖZZeytin ve zeytin ürünlerini tanıtan web sitesi tasarımı Zeytin ve zeytin ürünlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
117074İSA ÖZTÜRKGeçmişten günümüze windows işletim sistemi sürümlerinin araştırılması.Windows logoların araştırılması
127078MELİKE YÜKSEKTürk mutfağının tanıtımını yapan bir web sitesi tasarlayınız Türk mutfağını tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
137081UMUT DALGIÇŞehir tanıtımı ve farklı organizasyonlar yapan bir organizasyon şirketiniz var Akhisar’ın tanıtımını yapan bir web sitesi tasarlayınız. Akhisar’ı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
147082MUHAMMED ÖZGÜR KÜÇÜKLERTürkiye’de bulunan müzelerin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız Türkiye’deki müzeleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
157085İSMAİL AKDEMİROsmanlı İmparatorluğunu kuruluşundan batışına kadar anlatan bir web sitesi tasarlayınız Osmanlı İmparatorluğunu tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
167095SANİYE KENANTürkiye çapında yayılmış bir fast food zinciriniz var şirketinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınızFast Food firmanızın ürettiiği ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
177106AHMET SUBUTAYBir çikolata ve şekerleme üreten fabrikanız var fabrikanız için bir web sitesi hazırlayınızMağazınızdaki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.
187108AHMET CAN ANALIKBir spor salonu sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi hazırlayınız.İşletmenizin reklamı için bir afiş çalışması yapınız.
197520GÖKSEL MANAVTürkiye’de farklı illerde hizmet veren bir ayakkabı firmanısının sahibisiniz bu firma ile ilgili bir web sitesi hazırlayınız.Mağazınızdaki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir

İş Dosyası Hazırlama Yönergesi

Akhisar Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Alanı İşletmelerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir