Salı , 9 Mart 2021

İşletmelerde Beceri Eğitimi İş Dosyası Konu Dağıtımı


İşletmelerde Beceri Eğitimi İş Dosyası Konu Dağıtımı

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2019-2020 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI B12/A SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRANOADI SOYADIWEB SİTE KONUSUAFİŞ KONUSUFLASH ANİMASYON KONUSU
16006SELVER KINIKBir kozmetik ürünler satan işletmeniz var işletmelenizdeki ürünleri tanıtan bir web sitesi hazırlayınız.Kozmetik ürünlerinizi tanıtan bir afiş çalışması yapınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
26007DEVRAN DEMİRBir fotoğraf stüdyosu sahibisiniz yaptığınız işleri anlatan ve ürünlerinizi tanıran bir web sitesi hazırlayınız Fotoğraf stüdyosunun reklam çalışmasını yapan bir afiş çalışması yapınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
36008HÜSEYİN UZARBir zeytin işletmesi sahibisiniz işletmenize ait bir web sitesi hazırlayınız.Zeytin ve zeytin yağını tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
46011SERHAT CURAKamera ve güvenlik sistemleri firmanız var firmanızı tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Kamera ve güvenlik sistemlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
56012MAHMUT GÜNAYŞehir tanıtımı ve farklı organizasyonlar yapan bir organizasyon şirketiniz var yaptığınız işleri tanıtan bir web sitesi tasarlayınız. Akhisar’ı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
66015ÖMÜR CAN KOLLU Büyük bir pastahane sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız.Pastahanenizdeki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
76017FADİME EZGİ ARISOYDünyaca ünlü tarihi bir restoran sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi tasarlayınız.Restoranınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
86018SEVGİ ÜRENTesettür kıyafetler satışı yapan yapan bir firma sahibisiniz bu konu ile ilgili bir web sitesi yapınız. Moda tasarımı ile ilgili bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
96019ONUR ERSOYRobot satışı ve tasarımı yapan aynı zamanda robotik kodlama eğitimi veren bir işletmeniz var işletmenizi tanıtan bir web sitesi tasarlayınızİşletmenizi tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
106020CANER ERDOĞMUŞDünyada geçmişten günümüze kadar kırılmış rekorları anlatan bir web sitesi tasarımı yapınız. Dünya çapındaki rekorları tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
116021MERT TUNÇ ERKAYAYapay zeka konusunda bilgi veren ve web sitelerinin açıkları anlatan bir web sitesi tasarımı yapınız. Yapay zeka konulu bir afiş çalışması yapınızSitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
126022BERKAY FINDIKLARKlasik araba ve motorsikletlerin tanıtımını yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Klasik arabaları ve motorsikleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
136028İBRAHİM KOSTAKBir futbol okulunuz var kurumunuzla ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız. Futbol okulunuzu tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
146030ÖMER HAN KARACAKMotorsiklet ve motorsiklet sporları tanıtımı yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Motorsiklet sporunu tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
156031MELİH ERTürkiye çapında yayılmış bir inşaat firmanız var şirketinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınızİnşaat şirketinizi tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
166032EMİN CAN ÇELENFarklı hava araçlarını tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız.Hava araçlarını tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
176040DUYGU ŞAHİNBır turizm firmanız var firmanız dünyanın bir çok yerine gezi organizasyonu yapıyor firmanızı tanıtan web sitesini tasarlayınız.Gezi organizasyonlarınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
187420İSMAİL GÖKAY BAYCANBir spor salonu sahibisiniz işletmenizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız.Spor salonunuzu tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
197423CENK OĞULCAN AYTEKİNPrefabrik ev ve ofisler üreten bir şirketiniz var şirketinizle ilgili bir web sitesi tasarımı yapınızPrafabrik evleri ve ofisleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız.Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
KAMİL AYDINNURİ AVCI
BİLİŞİM TEK ÖĞRETMENİBİLİŞİM TEK ÖĞRETMENİ
MEHMET GÜÇYENER
BİLİŞİM TEK. ALAN ŞEFİ

Bu Konuda İlginizi Çekebilir

İnternet Programcılığı Dersi Sınav Soru Örnekleri

İnternet Programcılığı Dersi Sınav Soru Örnekleri ÇARPIM TABLOSU FORM KISMI <!DOCTYPE html PUBLIC “-//W3C//DTD XHTML …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir