Perşembe , 29 Şubat 2024

İşletmelerde Beceri Eğitimi İş Dosyası Konu Dağıtımı


İşletmelerde Beceri Eğitimi İş Dosyası Konu Dağıtımı

AKHİSAR CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2019-2020 ÖĞRETİM YILI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI B12/A SINIFI İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ DOSYASI PROJE KONULARI
SIRA NO ADI SOYADI WEB SİTE KONUSU AFİŞ KONUSU FLASH ANİMASYON KONUSU
1 6006 SELVER KINIK Bir kozmetik ürünler satan işletmeniz var işletmelenizdeki ürünleri tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Kozmetik ürünlerinizi tanıtan bir afiş çalışması yapınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
2 6007 DEVRAN DEMİR Bir fotoğraf stüdyosu sahibisiniz yaptığınız işleri anlatan ve ürünlerinizi tanıran bir web sitesi hazırlayınız Fotoğraf stüdyosunun reklam çalışmasını yapan bir afiş çalışması yapınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
3 6008 HÜSEYİN UZAR Bir zeytin işletmesi sahibisiniz işletmenize ait bir web sitesi hazırlayınız. Zeytin ve zeytin yağını tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
4 6011 SERHAT CURA Kamera ve güvenlik sistemleri firmanız var firmanızı tanıtan bir web sitesi hazırlayınız. Kamera ve güvenlik sistemlerini tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
5 6012 MAHMUT GÜNAY Şehir tanıtımı ve farklı organizasyonlar yapan bir organizasyon şirketiniz var yaptığınız işleri tanıtan bir web sitesi tasarlayınız. Akhisar’ı tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
6 6015 ÖMÜR CAN KOLLU Büyük bir pastahane sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız. Pastahanenizdeki ürünleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
7 6017 FADİME EZGİ ARISOY Dünyaca ünlü tarihi bir restoran sahibisiniz işletmenizi tanıtan bir web sitesi tasarlayınız. Restoranınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
8 6018 SEVGİ ÜREN Tesettür kıyafetler satışı yapan yapan bir firma sahibisiniz bu konu ile ilgili bir web sitesi yapınız. Moda tasarımı ile ilgili bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
9 6019 ONUR ERSOY Robot satışı ve tasarımı yapan aynı zamanda robotik kodlama eğitimi veren bir işletmeniz var işletmenizi tanıtan bir web sitesi tasarlayınız İşletmenizi tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
10 6020 CANER ERDOĞMUŞ Dünyada geçmişten günümüze kadar kırılmış rekorları anlatan bir web sitesi tasarımı yapınız. Dünya çapındaki rekorları tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
11 6021 MERT TUNÇ ERKAYA Yapay zeka konusunda bilgi veren ve web sitelerinin açıkları anlatan bir web sitesi tasarımı yapınız. Yapay zeka konulu bir afiş çalışması yapınız Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
12 6022 BERKAY FINDIKLAR Klasik araba ve motorsikletlerin tanıtımını yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Klasik arabaları ve motorsikleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
13 6028 İBRAHİM KOSTAK Bir futbol okulunuz var kurumunuzla ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız. Futbol okulunuzu tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
14 6030 ÖMER HAN KARACAK Motorsiklet ve motorsiklet sporları tanıtımı yapan bir web sitesi tasarımı yapınız. Motorsiklet sporunu tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
15 6031 MELİH ER Türkiye çapında yayılmış bir inşaat firmanız var şirketinizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız İnşaat şirketinizi tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
16 6032 EMİN CAN ÇELEN Farklı hava araçlarını tanıtan bir web sitesi tasarımı yapınız. Hava araçlarını tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
17 6040 DUYGU ŞAHİN Bır turizm firmanız var firmanız dünyanın bir çok yerine gezi organizasyonu yapıyor firmanızı tanıtan web sitesini tasarlayınız. Gezi organizasyonlarınızı tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
18 7420 İSMAİL GÖKAY BAYCAN Bir spor salonu sahibisiniz işletmenizin tanıtımını yapan bir web sitesi hazırlayınız. Spor salonunuzu tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
19 7423 CENK OĞULCAN AYTEKİN Prefabrik ev ve ofisler üreten bir şirketiniz var şirketinizle ilgili bir web sitesi tasarımı yapınız Prafabrik evleri ve ofisleri tanıtan bir afiş çalışması yapınız. Sitenin uygun bir alanında kullanabileceğiniz bir animasyan hazırlayınız.
KAMİL AYDIN NURİ AVCI
BİLİŞİM TEK ÖĞRETMENİ BİLİŞİM TEK ÖĞRETMENİ
MEHMET GÜÇYENER
BİLİŞİM TEK. ALAN ŞEFİ

Bu Konuda İlginizi Çekebilir

Arduino 7 Segment Display İle Fonksiyon Kullanımı

Arduino Fonksiyon Kullanımı Örnek Devre Senaryosu: Şekildeki devre ortak anotlu bir 7 segment display kullanılmıştır. …